Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (18)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Меліхова Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 22
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Меліхова Т. Л. 
Зміни грунтово-рослинного покриву на території міста Рівного / Т. Л. Меліхова // Захист довкілля від антропог. навантаження. - Х., 1999. - Вип. 1(3). - С. 165-171. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто процеси деградації грунтово-рослинного покриву та зменшення площі природно-просторових ресурсів внаслідок неврахування екологічних факторів розвитку міста, які вимагають послаблення антропогенного навантаження та оптимізації природної підсистеми.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*806.3*801.4(4Укр-4Рів),025 + Е0*801.4(4Укр-4Рів),025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Меліхова Т. О. 
Методика аналізу податку на прибуток підприємств / Т. О. Меліхова // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 579. - С. 171-176. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Запропоновано методику аналізу податку на прибуток, яка включає розрахунок питомої ваги валових витрат у валовому доході підприємства; визначення частки, яку займає податок на прибуток серед усіх податків підприємства; відображення змін податку на прибуток підприємства у динаміці, оцінку впливу кожного фактора на розмір податку на прибуток підприємства, а також пошук відхилень між податковим і бухгалтерським податком на прибуток.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.32 + У053.9(4УКР)290-864

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Меліхова Т. Л. 
Ландшафтно-екологічний аналіз території великих міст за станом міського середовища (на прикладі м.Рівного) : Автореф. дис... канд. геогр. наук : 11.00.11 / Т. Л. Меліхова; Київ. нац. ун-т ім. Т.Г.Шевченка. - К., 2000. - 19 c. - укp.

Розглянуто проблему дослідження території великих міст за умов навколишнього середовища, сприятливого для життя людини. На підставі ландшафтно-екологічного підходу проведено пофакторний аналіз території міста та виділено і запропоновано групу інтегральних факторів антропогенно-техногенного походження, що формують даний стан, а саме: техногенне навантаження опосередкованого впливу, забрудненість, природність, комфортність. На основі даних факторів розроблено й обгрунтовано класифікацію районів сприятливості для життя людини та проведено еколого-географічне районування території міста. Запропоновано класифікацію, що поєднує кількісні та якісні характеристики (оцінки), а ландшафтно-екологічні дослідження та районування базуються на комплексній системі методів. Визначено заходи щодо покращання стану міського середовища на основі здійснення раціонального природокористування у процесі урбанізації, субурбанізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д820(45Укр3-4Рів-2Р)8 + У049(4Укр)22 + У9(4Укр)441.02 + У9(4Укр-4Рів)441.02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА308219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Салига С. Я. 
Аудит податків суб'єктів господарювання : монографія / С. Я. Салига, Т. О. Меліхова; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2011. - 223 c. - Бібліогр.: 209 назв - укp.

Висвітлено теоретичні засади аудиту податків (АП) суб'єктів господарювання. Розкрито сутність, завдання та функції АП, визначено критерії та методи оцінювання його якості й ефективності. Розглянуто проблеми оцінювання впливу податкового навантаження на підприємства. Обгрунтовано методичні підходи до аналізу й аудиту податку на прибуток, земельного податку, ПДВ, податку з власників транспортних засобів. Запропоновано методи організації проведення внутрішнього та зовнішнього АП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)826.13 + У052.9(4УКР)829.0-149.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА739109 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Меліхова Т. О. 
Формування фінансової безпеки суб'єктів господарювання на основі аудиту податків : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Т. О. Меліхова; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2011. - 20 c. - укp.

Узагальнено та розвинуто сутність і завдання формування фінансової безпеки підприємств на підставі аудиту податків, функції аудиту податків, критерії оцінювання фінансової безпеки підприємства на підставі визначення якості й ефективності аудиту податків, методи організації проведення внутрішнього та зовнішнього аудиту податків для забезпечення фінансової безпеки на підприємствах. Удосконалено методи впливу податкового навантаження на фінансову безпеку підприємств, методи аналізу платежів до бюджету та позабюджетного фонду. Сформовано принципи оцінювання якості й ефективності аудиту податків як складової фінансової безпеки підприємств, що, крім етичних принципів, включають ще правові та економічні. Для формування фінансової безпеки підприємства вдосконалено методичні підходи до аналізу й аудиту таких податків, як ПДВ, податок на прибуток, податок з власників транспортних засобів і плати за землю. Запропоновано методи оцінювання ефективності фінансової безпеки й аудиту податків підприємства, що включають економічні показники абсолютної та порівняльної економічної ефективності, які як результати враховують одержані вигоди, а як витрати - додаткові витрати на фінансову безпеку та аудит податків. Запропоновано метод визначення впливу аудиту податків на економічну ефективність покращання фінансової безпеки підприємства, який враховує частку економічного ефекту аудиту податків у загальному економічному ефекті.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА378400 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Меліхова Т. О. 
Концептуальні основи обліку заробітної плати та аналізу податкового навантаження для підвищення рівня фінансової безпеки підприємства / Т. О. Меліхова, М. Р. Єрьоменко // Екон. вісн. Донбасу. - 2012. - № 1. - С. 150-155. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Обгрунтовано концептуальні основи обліку заробітної плати в Україні. Здійснено аналіз податкового навантаження на заробітну плату.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-146.45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Меліхова Т. О. 
Економічне обгрунтування підвищення ефективності зовнішнього аудиту податків / Т. О. Меліхова // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2010. - Вип. 2. - С. 131-135. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Удосконалено методи ефективності зовнішнього аудиту податків. На прикладі підприємств машинобудівної галузі Запорізької області розглянуто застосування методів оцінювання ефективності зовнішнього аудиту податків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)826.13 + У052.9(4УКР-4ЗАП)830.585.1-149.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Салига С.Я. 
Податкове планування господарської діяльності підприємства з метою посилення фінансової безпеки / С.Я. Салига, Т.О. Меліхова // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2011. - Вип. 5. - С. 163-166. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто податкове планування господарської діяльності підприємства з метою посилення фінансової безпеки. У ході складання калькуляції на планування курсів підвищення кваліфікації та випуску газети враховано розмір податку на прибуток та ПДВ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.3-23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Меліхова Т.О. 
Документування обліку розрахунків з постачальниками з метою зміцнення інформаційної безпеки підприємства / Т.О. Меліхова // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2011. - Вип. 6. - С. 166-169. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.

Удосконалено документування обліку розрахунків з постачальниками з метою зміцнення інформаційної безпеки підприємства. Сформовано схему документування розрахунків між постачальниками та покупцями залежно від терміну та форм оплати, схему документообігу розрахунків з постачальниками на підприємстві, оперограми накладної, товарно-транспортної накладної, платіжного доручення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Макаренко А. П. 
Удосконалення облікових регістрів з метою своєчасного управління підприємством та контролю за його фінансовою безпекою / А. П. Макаренко, Т. О. Меліхова, Н. С. Чакалова // Екон. вісн. ун-ту : зб. наук. пр. - 2014. - Вип. 22/1. - С. 85-95. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено облікові регістри (ОР) суб'єкта малого підприємництва за спрощеною формою як складові управління проблемними ланками та фінансової безпеки підприємства. Розкрито необхідність щодо адаптації ОР суб'єктів підприємництва з метою правильності групування інформації в обліку, своєчасності складання фінансової звітності, прозорості даних для контролю, зручності для проведення аналізу, що зумовлено сучасними реаліями економічного світу, змінами у законодавчій базі та господарськими потребами. На підставі методів порівняння, аналізу та синтезу, які надають можливість здійснювати процес з'єднання або розкладання об'єктів дослідження та порівнювати одержані результати, надано пропозиції щодо вдосконалення ОР за спрощеною формою та зроблено обгрунтовані висновки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.19-149.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Меліхова Т. О. 
Обгрунтування доцільності витрат на впровадження системи економічної безпеки підприємства / Т. О. Меліхова // Бізнес Інформ. - 2018. - № 1. - С. 161-170. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Обгрунтовано доцільність впровадження системи економічної безпеки підприємства на основі грошових потоків. Методи, що запропоновані у довгостроковому періоді, передбачають використання як джерел фінансування - нагромаджені умовні економічні витрати, нагромаджений умовний валовий і чистий грошовий потік, а як витрат - кумулятивні авансовані витрати та авансована вартість основних засобів. Запропоновано методи розрахунку валових: індексу умовної дохідності; умовного доходу проекту; умовної рентабельності; умовної рентабельності грошового потоку. Обгрунтувано управлінське рішення щодо впровадження системи економічної безпеки підприємства у короткостроковому періоді виробництва на основі розрахунку таких показників: валової рентабельності річної амортизації; річного валового економічного ефекту; індексу умовної дохідності валового грошового потоку; різниці між умовним валовим грошовим потоком та амортизаційними відрахуваннями, пов'язаними з упровадженням системи економічної безпеки підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Меліхова Т. О. 
Концептуальна модель розрахунку повернення витрат, інвестованих на створення служби економічної безпеки, протягом короткострокового періоду / Т. О. Меліхова // Бізнес Інформ. - 2018. - № 2. - С. 107-112. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - запропонувати методи розрахунку короткострокового періоду повернення витрат, інвестованих на створення служби економічної безпеки. Розглянуто підходи до розрахунку періоду повернення витрат, авансованих на рівні підприємства, які є методичною базою для визначення такого періоду. На рівні структурних підрозділів підприємства, на яких не випускається продукція, пропонується використовувати умовний грошовий потік як джерело фінансування авансованих витрат. Розрахунок короткострокового періоду повернення інвестицій на рівні підприємства передбачає: розподіл витрат на постійну та змінну частини протягом року; визначення продукції грошового потоку та грошового потоку, нагромаджених протягом року. Основу постійних витрат складають річні амортизаційні відрахування. Запропоновано методи визначення валового, чистого, дійсного та заданого періодів повернення витрат, авансованих протягом року на впровадження служби економічної безпеки на підприємстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Меліхова Т. О. 
Концептуальна модель розрахунку періоду повернення витрат на створення служби економічної безпеки підприємства у короткостроковому періоді / Т. О. Меліхова // Бізнес Інформ. - 2018. - № 3. - С. 167-173. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Визначення періоду повернення витрат, авансованих у створення служби економічної безпеки підприємства протягом року, передбачає врахування взаємодії умовного грошового потоку, нагромадженого за певну кількість місяців, та постійних витрат. Основною складовою постійних витрат є річні амортизаційні відрахування. Період повернення розглядається як валовий, чистий, дійсний та заданий. Валовий (чистий, дійсний та заданий) період повернення - це час, за який буде нагромаджено валовий умовний грошовий потік, що дорівнює авансованим витратам. Валовий період повернення з урахуванням дії фактора часу пропонується визначати як відношення річних амортизаційних відрахувань, збільшених на річний коефіцієнт компаундування, до середньомісячного валового умовного грошового потоку, збільшеного на середньомісячний індекс інфляції. У короткостроковому періоді виявлено взаємозвіязок між валовим, чистим, дійсним та заданим періодами повернення витрат, авансованих у створення служби економічної безпеки. Чистий (дійсний, заданий) період повернення дорівнює валовому періоду, скоригованому на коефіцієнт перевищення валового умовного грошового потоку, нагромадженого за валовий період, над чистим (дійсним, заданим) умовним грошовим потоком.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Меліхова Т. О. 
Удосконалення методичних підходів до розрахунку періоду повернення інвестицій з метою оцінки понесених витрат на створення служби економічної безпеки підприємства / Т. О. Меліхова // Проблеми економіки. - 2018. - № 1. - С. 201-206. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Мета роботи - удосконалення методичних підходів до розрахунку періоду повернення інвестицій з метою визначення періоду повернення витрат на створення служби економічної безпеки підприємства. З'ясовано, що джерелом повернення інвестицій на рівні підприємства є продукція грошового потоку. Ці надходження (результат) йдуть на формування грошового потоку (витрат), який використовується на фінансування інвестиційної і фінансової діяльності. Запропоновано методи визначення валового, чистого, дійсного та заданого періодів повернення авансованих інвестицій у довгостроковому періоді, які джерелом фінансування використовують нагромаджену продукцію грошового потоку або нагромаджений грошовий потік. Запропоновано аналітичні залежності між валовим, чистим, дійсним і заданим періодами повернення авансованих інвестицій, які враховують співвідношення між нагромадженим валовим, чистим, дійсним і заданим грошовими потоками. Розглянуті варіанти повернення авансованих інвестицій на рівні підприємства нададуть можливість розробити методи визначення періоду повернення витрат на створення служби економічної безпеки підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Меліхова Т. О. 
Обгрунтування впливу дії фактора часу на визначення економічної ефективності господарської діяльності підприємства при впровадженні системи економічної безпеки / Т. О. Меліхова // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2017. - № 6. - С. 52-57. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Розглянуто вплив дії фактора часу на визначення економічної ефективності господарської діяльності підприємства за впровадження системи економічної безпеки (СЕБ). Запропоновано під час проведення розрахунків валового (чистого, дійсного, заданого) умовного індексу дохідності та валового (чистого, дійсного, заданого) умовного доходу проекту впровадження СЕБ підприємства враховувати дію фактора часу. Обгрунтовано детально такі принципи: принцип впливу дії фактора часу як на результати, так і на витрати на впровадження СЕБ підприємства; принцип врахування фінансових інтересів власника на впровадження СЕБ підприємства; принцип впливу на амортизаційну політику впровадження СЕБ підприємства; принцип впливу на період повернення авансованих і використаних інвестицій на впровадження СЕБ підприємства; принцип спрямованості на прогнозування діяльності підприємства щодо впровадження СЕБ підприємства на майбутній період.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Державний фінансовий контроль : навч. посіб. для студентів екон. спец. ВНЗ / А. П. Макаренко, І. Я. Максименко, Т. О. Меліхова, О. П. Зоря; Запоріз. держ. інж. акад. - Запоріжжя : ЗДІА, 2017. - 279 c. - Бібліогр.: с. 273-279 - укp.

Розкрито сутність державного фінансового контролю, його види, форми та методи. Висвітлено основні аспекти планування, організації та здійснення інспектувань. Описано прийоми та способи узагальнення, оформлення та реалізації контрольних заходів. Розглянуто особливості організації та здійснення внутрішнього державного фінансового контролю, основні завдання з реформування системи такого контролю. Висвітлено стратегічні напрями розвитку державного внутрішнього фінансового контролю в Україні. Охарактеризовано органи державного фінансового контролю. Увагу приділено функціям, завданням, загальним показникам діяльності Державної аудиторської служби України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.8 я73 + У052.9(4УКР)826 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА817731 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Облік у зарубіжних країнах : навч. посіб. для студентів екон. спец. ВНЗ / А. П. Макаренко, Т. О. Меліхова, Г. М. Бескоста, Н. С. Чакалова; Запоріз. держ. інж. акад. - Запоріжжя : ЗДІА, 2018. - 340 c. - Бібліогр.: с. 338-340 - укp.

Розкрито методологіні аспекти теорії та практики фінансового обліку активів і пасивів у зарубіжних країнах. Висвітлено принципи та системи обліку. Розглянуто концептуальні основи, загальноприйняті принципи, моделі, національні системи бухгалтерського обліку. Подано інформацію про міжнародну систему рахунків, призначення та зміст фінансової звітності, методику складання звіту про рух грошових коштів, рахунки для обліку та порядох відображення грошових коштів у фінансовій звітності. Увагу приділено ваучерній системі обліку та контролю витрат грошових коштів, методам визначення собівартості запасів, обліку облігацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(0)2 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА825446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Макаренко А. П. 
Облік та оподаткування підприємств малого бізнесу : навч. посіб. для здобувачів ступеня вищ. освіти магістра спец. 071 "Облік і оподаткування" освіт.-проф. програми "Оподаткування" / А. П. Макаренко, Т. О. Меліхова, Н. С. Чакалова; Запоріз. нац. ун-т. - Запоріжжя : ЗНУ, 2019. - 431 c. - Бібліогр.: с. 426-431 - укp.

Розкрито основи бухгалтерського обліку за спрощеною системою, описано механізм створення та ліквідації підприємств малого бізнесу. Детально розглянуто особливості обліку й оподаткування щодо надходження та вибуття запасів і необоротних активів, розрахунків із дебіторами та кредиторами на умовах попередньої та наступної оплати, заробітної плати, доходів, витрат і фінансових результатів. Відповідно до Податкового кодексу України та внесених змін і доповнень щодо малого бізнесу висвітлено систему їх оподаткування. Значну увагу приділено обліковим регістрам, фінансовій і податковій звітності підприємств малого бізнесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.19 я73 + У052.9(4УКР)226.13 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА836889 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Макаренко А. П. 
Облік суб'єктів малого підприємництва : навч. посіб. для здобувачів ступеня вищ. освіти магістра спец. 071 "Облік і оподаткування" освіт.-проф. програми "Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством" / А. П. Макаренко, Т. О. Меліхова, Н. С. Чакалова; Запоріз. нац. ун-т. - Запоріжжя : ЗНУ, 2019. - 311 c. - Бібліогр.: с. 307-311 - укp.

Розкрито механізм створення та ліквідації суб'єктів малого підприємництва (СМП). Докладно розглянуто облік необоротних активів, запасів грошових коштів і дебіторської заборгованості СМП. Висвітлено особливості обліку зобов'язань, доходів, витрат і фінансових результатів СМП. Відповідно до Податкового кодексу України та внесених змін і доповнень щодо малого бізнесу висвітлено систему їх оподаткування. Значну увагу приділено обліковим регістрам і фінансовій звітності СМП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.19 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА836890 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Меліхова Т. О. 
Аналіз фінансового стану та виявлення загроз як засіб прогнозування ймовірності банкрутства промислового підприємства / Т. О. Меліхова // Rev. of Transport Econ. and Management. - 2019. - Вип. 1. - С. 48-57. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проведено аналіз фінансового стану та виявлено загрози як засіб прогнозування ймовірності банкрутства промислового підприємства. Для вирішення поставлених задач запропоновано застосувати методику прогнозування ймовірності банкрутства підприємств. Розглянуто діючі показники фінансового аналізу промислового підприємства, які найчастіше використовуються на практиці. Вони мають певні недоліки, оскільки складно вибрати зручну методику для проведення фінансового аналізу через їх різноманітність, крім того наявні методики не враховують галузеві відмінності, деякі методики побудовані із закордонних методик та не враховують особливості роботи вітчизняних промислових підприємств, використання деяких нормативних значень недостатньо обгрунтоване, присутня певна суб'єктивність при виборі показників та важливості їх впливу на загальний фінансовий стан підприємства. Проведено аналіз фінансового стану ТОВ "ЗТМК" з метою виявлення загроз ймовірності банкрутства за 2013 - 2017 роки, а саме проведено аналіз: ліквідності, платоспроможності, ділової активності, рентабельності. Аналіз ймовірності банкрутства ТОВ "ЗТМК" проведено за моделями Альтмана, Спрингейта, Таффлера і Тішоу, Сайфуліна-Кадикова, Ліса, Конана і Гольдера, Бівера за 2013 - 2017 роки. Для оцінювання фінансового стану промислового підприємства запропоновано використовувати ряд методів: коефіцієнтний, комплексний, інтегральний, беззбитковий, рівноважений, оцінки фінансової стійкості підприємства. У процесі оцінювання ймовірності банкрутства підприємства, і відповідно, його кредитоспроможності рекомендовано розрахувати такі основні блоки показників: показники рентабельності та прибутковості; показники ліквідності; показники фінансової стійкості; показники оборотності. Серед представлених моделей дослідження ймовірності банкрутства немає методики з достовірними результатами діагностики. Оскільки при використанні зазначених методик прогнозування ймовірності банкрутства було отримано суперечливі результати про загрозу банкрутства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-932.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74014 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського